تماس با ما

تماس با شخص : Roger Xie

شماره تلفن : +86 13533071813

WhatsApp : +8613533071813

Free call

Amey JV برنده قرارداد 240 میلیون پوندی ماشین آلات دفاعی شد

September 3, 2020

آخرین اخبار شرکت Amey JV برنده قرارداد 240 میلیون پوندی ماشین آلات دفاعی شد

ایمی جی وی برنده قرارداد 240 میلیون پوندی ماشین آلات دفاعی شد

 

وزارت دفاع بریتانیا قراردادی به AmeyBriggs برای مراقبت از ساخت و ساز و ماشین آلات جابجایی مواد منعقد کرده است.

 

 

وزارت دفاع بریتانیا قراردادی به AmeyBriggs برای مراقبت از ساخت و ساز و ماشین آلات جابجایی مواد منعقد کرده است.

این قرارداد به مدت هفت سال تا سال 2027 اعتبار دارد. این قرارداد بخشی از بازسازی پیرامون مدیریت و نگهداری کارخانه وزارت دفاع است.وزارت دفاع این پروژه را Mitre نامیده است و سه قرارداد قبلی را با یک تامین کننده ادغام می کند.

وزارت دفاع آمی بریگز را به عنوان تامین کننده ترجیحی این پروژه طی هفت سال آینده انتخاب کرد.

ناوگان Mitre شامل طیف وسیعی از ماشین آلات از جمله جرثقیل، لیفتراک، بیل مکانیکی و بولدوزر می باشد.اینها الزامات و قابلیت های ساخت و ساز و جابجایی مکانیکی بخش را برآورده می کنند.

سرمایه گذاری مشترک AmeyBriggs متشکل از شرکت اسپانیایی Amey plc و Briggs Defence مستقر در ایالات متحده است.

قراردادهای قبلی شامل CVehicles، Protected Plant and Defense Mechanical Handling Equipment (DMHE) بود.هر یک از اینها بخشی از قرارداد جدید تلفیقی Mitre خواهد شد که مدیریت و نگهداری کارخانه برای نیروی هوایی سلطنتی (RAF)، نیروی دریایی سلطنتی و ارتش بریتانیا را نیز پوشش می دهد.

این قرارداد شامل تقریباً 4600 قطعه تجهیزات در 300 مکان در چهارده کشور است.در همین حال، حدود 180 کارمند قرار است به AmeyBriggs منتقل شوند.

ایمی و بریگز قبلاً در بخش دفاعی کار کرده‌اند، در حالی که بریگز دیفنس با تجربه نیروهای مسلح بریتانیا که قدمت بیش از دو دهه قبل دارد، برتری دارد.

گری کلمنتز، مدیر عامل بریگز دیفنس، گفت: «خوشحالیم که وزارت دفاع ارزش پیشنهاد دفاعی ایمی و بریگز، به ویژه توانایی ما در ارائه سطوح بالای خدمات و حفظ انعطاف پذیری در حمایت از پایان به ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تخصص مربوطه خود را به حداکثر برسانیم و با تولیدکنندگان برتر تجهیزات بریتانیا همکاری کنیم تا راه حل های نوآورانه ای را از طریق رویکرد کل نیرو که نیازهای پیچیده نیروهای مسلح ما را برآورده می کند، ارائه دهیم."

کریگ مک‌گیلورای، مدیر بخش Amey، گفت: سرمایه‌گذاری مشترک ما با بریگز دیفنس دارای وسعت دانش و تجربه بی‌نظیری است که باعث می‌شود ما در موقعیتی منحصربفرد برای تحویل این قرارداد برای وزارت دفاع قرار بگیریم، اما در جایی که نیازهای عملیاتی و آموزشی پرسنل خدمت‌رسان در اولویت قرار می‌گیرند. "

سرلشکر سیمون همیلتون، مدیر پشتیبانی ارتش، گفت: "من به ویژه در مورد پروژه میتر مشتاق هستم.ما سه مکانیسم همپوشانی قبلی را برای تهیه تجهیزات جابجایی مکانیکی، ساخت و ساز و کارخانه حفاظت شده در نظر گرفته‌ایم و برای دستیابی به کارایی، آن‌ها را در یکی ترکیب کرده‌ایم.

علاوه بر این، ما با ادغام ناوگانی از تجهیزات نظامی، اجاره ای و اجاره ای، نوآوری و انعطاف پذیری قراردادی را طراحی کرده ایم.این بدان معناست که ما فقط برای آنچه نیاز داریم پرداخت می کنیم، اما می توانیم به سرعت در صورت لزوم افزایش دهیم.ما همچنین از فناوری های نوظهور با توسعه آنها بهره مند خواهیم شد.مهمتر از همه، MITER از یک رویکرد کل نیرو استفاده می کند و فرصت هایی را برای افزایش مهارت های پرسنل عادی و ذخیره ارائه می دهد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

inquiry@laurel-generator.com
+8613533071813
+86 13533071813
info_698561